Harmonogram 3-dniowy.png

PorozmawiajMY o Depresji

26-28 lutego 2021

Zależało nam na tym, aby podczas tego wydarzenia, każdy znalazł przydatne informacje i mógł posłuchać rzetelnej wiedzy zaprezentowanej przez specjalistów w danym temacie. Łącznie nagrania z poszczególnych prelekcji zostały obejrzane przez 3000 osób. Cieszymy się, że udało nam się dotrzeć do tak szerokiego grona odbiorców. Nagrania wszystkich prelekcji są dostępne na instagramie Sieci Przyjaciół Zdrowia Psychicznego https://www.instagram.com/siec.przyjaciol/ oraz na naszej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/siecprzyjaciolzdrowiapsychicznego


Wydarzenie “PorozmawiajMY o Depresji” traktujemy, jako połączenie sił dla wspólnego celu - chcieliśmy w ten sposób pokazać osobom zmagającym się z depresją, że jest wiele osób i organizacji, w których mogą uzyskać wsparcie.

W tym miejscu bardzo chcielibyśmy jeszcze raz podziękować następującym osobom i organizacjom, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mamy nadzieję, że to wydarzenie stanowi początek owocnej współpracy na rzecz działań mających na celu wspieranie osób borykających się z trudnościami na tle zdrowia psychicznego. Mamy nadzieję, że czeka nas wiele wspólnych projektów!