Jesteśmy tu dla Ciebie

Ponad 250  osób otrzymało specjalistyczne przeszkolenie, aby móc wspierać (bez prowadzenia terapii) osoby, które zmagają się różnego rodzaju z trudnościami. Osoby te występują w roli przyjaciół-opiekunów, których zadaniem jest np. zaprowadzenie innych studentów na wizyty u psychologa, utrzymywanie z nimi stałego kontaktu, wspierania ich w trudnościach życia codziennego i pomoc przy formalnościach związanych z życiem uniwersyteckim.

Jako Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego zajmujemy się wspieraniem osób doświadczających trudności na tle zdrowia psychicznego. 
CO WAŻNE - Zachęcamy do umówienia się ze specjalistą, ale sami NIE oferujemy profesjonalnej pomocy psychologicznej. 
NIE prowadzimy również interwencji kryzysowej, więc jeśli znajdujesz się w stanie zagrożenia życia zawsze dzwoń pod nr 112.

Nasza działalność opiera się na współpracy Opiekun-Podopieczny, tzn. że dla osoby potrzebującej wsparcia przypisywany jest Opiekun, z którym utrzymuje relacje opartą na wspólnych zasadach współpracy. 
Czas przydzielenia Opiekuna wynosi kilka dni.


Celem Sieci Przyjaciół Zdrowia Psychicznegonie jest świadczenie profesjonalnej pomocy, a oferowanie podstawowego wsparcia jej uczestnikom. Opiekunowie są wsparciem dla swoich podopiecznych, nie są natomiast ich terapeutami. Pomoc specjalistyczna należy do profesjonalistów, a Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego tworzy po prostu dodatkową sieć wsparcia.

Możesz zgłosić potrzebę uzyskania opiekuna poprzez napisanie do nas maila, wiadomości na Facebooku, Instagramie lub poprzez wypełneinie anonimowego formularza. 

Link do anonimowego formularza: https://forms.gle/rNsXAp9MARNNkwXe8

Znajdziesz nas na:

Facebook: Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego

Mail: siecprzyjaciol@gmail.com

Instagram: siec.przyjaciol

jESTEM-PRZY_1_.jpg
 

Anonimowy formularz

Hej! Wiemy, że wielu z was nie czuje się jeszcze wystarczająco komfortowo, żeby napisać do nas wiadomość prywatną na Facebooku, dlatego wychodzimy wam naprzeciw.

Stworzyliśmy formularz, który umożliwi wam skontaktowanie się z nami, ale i zachowanie anonimowości. Nie musicie podawać w nim żadnych osobistych informacji, jedynie formę kontaktu z opiekunem, jaką preferujecie. Informacje te zostaną udostępnione tylko wybranemu opiekunowi!

Oczywiście dalej możecie się z nami kontaktować przez Facebooka! Z chęcią odpowiemy na wszystkie wasze wiadomości

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, nie wahaj się i już teraz się z nami skontaktuj!☺️

LINK DO FORMULARZA: https://docs.google.com/forms/d/1h6dZErlFvACEAPFNaS_KvLjYAH1-8-AlYM9Ad0F8xVU/edit

17857141822897409.jpg
Jesteśmy po to by ci pomóc (1).png
Będę-tak-długo-_1_.jpg
Jestem przy Tobie (1).png
Reka-reka.png